Otevírací dobaPo - Pá: 6:30 - 17:00
Otevírací doba STKPo­ - Pá: 7:00 - 17:00
Objednat servis STK

 Domácí automobilka Škoda Auto poprvé nastínila podobu chystaného a dlouho očekávaného modelu Škoda Superb (verze liftback a kombi) a velmi oblíbeného SUV Kodiaq. Níže naleznete první představené siluety vozů nové generace Mladoboleslavské automobilky. Představení nových modelů Superb a Kodiaq bude představovat letošní největší událost naší značky, a na podzim nás čeká samostatná světová premiéra. Oba vozy budou nabízet nejmodernější, úsporné zážehové a vznětové motory a nemohou chybět ani plug-in a mild-hybridní varianty pohonu.

„Superb a Kodiaq jsou dvěma důležitými pilíři modelového portfolia Škoda, právě proto je pro nás představení nových generací obou modelových řad, které proběhne na podzim, velice významnou událostí. Model Superb je vlajkovou lodí našeho portfolia vozů se spalovacími motory. Ve své čtvrté generaci bude i nadále udávat měřítka v oblasti komfortu a prostoru, a to jak ve verzi liftback, tak ve verzi kombi. Druhá generace modelu Kodiaq posune bezpečnost, techniku a všestrannost na zcela novou úroveň. Dlouhodobě nabízíme v portfoliu naší značky to nejlepší ze světa elektrických i spalovacích pohonů a vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků. Oba modely budou tak nabízeny také v plug-in hybridní a mild hybridní variantě.“


Klaus Zellmer, předseda představenstva Škoda Auto

Nové funkce, vylepšené technologie a propracované interiéry
Na podzim v roce 2023 bude značkou Škoda otřásat hlavní téma – světové premiéry společnosti Škoda Auto,  při kterých nejvýznamnější česká automobilka úplně odkryje nejnovější generaci své vlajkové lodi Superb a také v pořadí již druhou generaci svého největšího SUV Kodiaq. Při představení těchto vozů uvidíte zcela nový exteriér a u každého modelu přichází Škoda s novými prvky výbavy, vylepšenými technologiemi a zcela přepracovaným interiérem. Čtvrtá generace modelu Superb bude opět k dispozici jako liftback i jako mimořádně prostorné kombi.

Silueta nového modelu Škoda Superb Combi

Silueta nového modelu Škoda Superb Liftback

Silueta nového modelu Škoda Kodiaq

AUTOSHOP PAULUS spol. s r.o.

Adresa Hulínská 3221, 76701 Kroměříž Otevírací doba AUTOSHOP: Pondělí - Pátek: 6:30 - 17:00
STK + Emise: Po­ndělí - Pátek: 6:30 - 17:00 Kontakt Telefon: 573 501 889
E-mail: info@paulus.cz Zobrazit mapu

2024 | AUTOSHOP PAULUS, spol. s.r.o. Kroměříž

Web realizovali Fresh Mill & Roman Klabal