Otevírací dobaPo - Pá: 6:30 - 17:00
Otevírací doba STKPo­ - Pá: 7:00 - 17:00
Objednat servis STK

Škoda Scala a Kamiq v novém kabátu

Zbrusu nové moderní modely Škoda Kamiq a Scala byly představeny v Mladé Boleslavi 01.08. a my přicházíme s exkluzivním představením pro naše zákazníky.

První náhled na facelift vozů Kamiq a Scala

Škoda Auto nyní již dnes představuje oficiální náčrty lepšího a modernějšího modelu Škoda Scala a velmi oblíbeného městského SUV Kamiq. Podívejte se společně s námi na předběžný vzhled těchto dlouho očekávaných novinek.

Nejlevnější originální disky a kola ŠKODA

Chcete na jaro vyměnit disky nebo kompletní kola? Podívejte se na náš eshop, kde naleznete širokou nabídku ALU disků i kompletních letních
a zimních kol ŠKODA za bezkonkurenční ceny. V naší nabídce naleznete veškerý sortiment z oficiálního eshopu ŠKODA, ovšem za mnohem lepší ceny.

Nová FABIA – Sebevědomě svá

Nová FABIA představuje další krok ve vývoji designového jazyka značky ŠKODA. Působí sportovním a zároveň vlídným dojmem. Je navržena tak, že budete objevovat zajímavé detaily bez ohledu na to, z jakého úhlu se na ni podíváte.

ŠKODA servis

Program pro vozy starší 4 let

Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určená právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat vašeho autorizovaného partnera ŠKODA – AUTOSHOP PAULUS.

ŠKODA Plus ojeté vozy

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců v prodejní síti ŠKODA AUTO Česká republika. Všechny vozy označeny tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu.

AUTOSHOP PAULUS spol. s r.o.

Adresa Hulínská 3221, 76701 Kroměříž Otevírací doba AUTOSHOP: Pondělí - Pátek: 6:30 - 17:00
STK + Emise: Po­ndělí - Pátek: 6:30 - 17:00 Kontakt Telefon: 573 501 889
E-mail: info@paulus.cz Zobrazit mapu

2024 | AUTOSHOP PAULUS, spol. s.r.o. Kroměříž

Web realizovali Fresh Mill & Roman Klabal