Otevírací dobaPo - Pá: 6:30 - 17:00
Otevírací doba STKPo­ - Pá: 7:00 - 17:00
Objednat servis STK

ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců v prodejní síti ŠKODA AUTO Česká republika. Všechny vozy označený tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu.

Přes název ŠKODA Plus se však nemusíte obávat omezeného výběru – u nás totiž naleznete pod touto značkou nejen vozy ŠKODA, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a podmínky dané kategorie.

VÝHODY ŠKODA PLUS

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ROČNÍCH VOZŮ

Mladší než 18 měsíců

Najeto do 30 000KM

Prodloužená tovární záruka

Garance technického stavu

Jsou jako nové, jen levnější. Roční vozy jsou tou pravou volbou, pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera ŠKODA Plus vstupem do světa automobilů.

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jistí, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů.

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není, nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u našich Ročních vozů. Ty mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu.

Při koupi ročního vozu z programu ŠKODA Plus máte jistotu, že je ve skvělém stavu a Vás tak na dlouho nečekají žádné nepříjemné výdaje. U všech ročních vozů se zaručíme za stav najetých kilometrů a navíc známe celou jeho servisní historii.

JAK PROVĚŘUJEME NAŠE OJETÉ VOZY?

AUTOSHOP PAULUS spol. s r.o.

Adresa Hulínská 3221, 76701 Kroměříž Otevírací doba AUTOSHOP: Pondělí - Pátek: 6:30 - 17:00
STK + Emise: Po­ndělí - Pátek: 6:30 - 17:00 Kontakt Telefon: 573 501 889
E-mail: info@paulus.cz Zobrazit mapu

2024 | AUTOSHOP PAULUS, spol. s.r.o. Kroměříž

Web realizovali Fresh Mill & Roman Klabal